KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13149403
nr 1314 9403
Blandteknik
2 st, C Bourghardt, bland annat Jaktmotiv. Signerade, 1834 / 1835. Motivet: 32x41 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
500 kr
måndag 23 mars 2020
kl 20:23:56
300 kr
450 kr
450 kr
450 kr (Budbetjänt)