KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13149403

nr 1314 9403

Blandteknik

2 st, C Bourghardt, bland annat Jaktmotiv. Signerade, 1834 / 1835. Motivet: 32x41 cm

Utrop:

700 kr

Såld:

500 kr

måndag 23 mars 2020
kl 20:23:56